6 Underground Torrent

 6 Underground indir ,  mükemmel bir aksiyon filmi olacak gibi görünüyor. Sitemiz de de yer verdiğimiz bu filmin prodüksiyonluğunu ve çekimlerini Netflix gibi büyük bir firma yapıyor. Bu soğuk kış aylarında ailenizle beraber soluksuz izleyeceğiniz heyecanlı bir aksiyon – gerilim filmi olmuş. Başrolünde Deadpool’a can veren Ryan Reynolds oynadığnı da belirtelim. Ayrıca film eser miktarda komedi türünü de barındırmaktadır. Ryan Reynolds kariyerinde oldukça başarılı filmlerde yer almıştır. Eğer bu oyuncuyu seviyorsanız sizlere yine bu oyuncunun filmlerinden olan The Changed Up filmini öneririrm.  6 Underground indir diyerekten şöyle bir şeyi de açalım ; Bu filmin Box Office verileri yok. Çünkü film nette ilk defa Netflix’de yayınlandı.  Bu arada Türkçe karşılığı 6 Hayalet indir

Film , Şehri azılı suçlulardan kurtarmak için elinden gelen herşeyi yapan 6 milyarderi konu alıyor. Sizleri 720p HD ve 1080p Full HD kaliteleriyle buluşturacağımız film IMDB ‘den 6.1 alarak ortalama bir yapım olarak görülüyor. Ancak şu saat itibariyle filmin IMDB kullanıcıları tarafından toplam 93.bin kere oylandığını da söylememiz gerekiyor. Yani bu puan artabilir de azalabilir de. Ben içerik editörünüz olarak bu filme bir şans vermeniz gerektiğini düşünüyorum. Hem aksiyon hem komedi oldukça birbirinden zıt türler. Bu filme şans verip eğer beğenirseniz sizlere şu filmi de ayrıca öneriyorum kesinlikle ; Lets Be Cops. Ayrıca filmin yönetmenliğini Transformers serisinden de tanıdığımız Michael Bay üstleniyor. Film oyuncu kadrosuyla ve dikkat çeken konusuyla kesinlikle izlenmeyi hak ediyor.

6 Underground indir 6 underground torrent 6 underground türkçe dublaj indir


FİLM ADIBOYUTİNDİRME LİNKİ
6 Underground 1080p4,73 GBİNDİR
6 Underground 720p HD2,37 GBİNDİR

NOT: Filmin içerisinde Türkçe Dublaj ve Orijinal Dil ( İngilizce) Mevcut yani çift seslidir. Dileyen Orijinal dile alıp Türkçe Altyazılı izleyebilir. Dileyen direk türkçe dublaj izler.