7. Koğuştaki Mucize indir

 İçerisinde olabildiğince çok fazla dram barındıran 7. Koğuştaki Mucize indir   torrent Türkiye’de gişeleri alt üst etti! Aras Bulut İynemli’nin Başrolünde olduğu bu filmde anlatınlar ; Bir baba düşünün 7 yaşında bir kızı var… Ve ikisi de aynı zekaya sahip. İçerisinde bir takım entrika sonucu bu babanın adalet aramasına sebep oluyor. 7.Koğuştaki Mucize Torrent indir filmi 11 ekim 2019 tarihinde vizyona girdi ve bir çok kişiyi sinemalara çağırdı! Bu filmi izleyipte ağlamamak mümkün değil.

Çünkü oyuncular özenle seçilmiş. Zeka geriliği olan Memo adlı bir karakterimiz vardır. Memo ünlü bir asker olan genarelin kızıyla oyun oynamaktadır. Kız kaya parçalarından düşer ve bunun sorumlusu Memo olarak görülür. Film eski yıllarda geçmektedir ve ülkemizde İdam vardır. Memo hapise girdikten sonra yetmezmiş gibi bir de idam cezası alır.  Memo’nun babası bu olanları hazmedemez ve oğlunu oradan çıkarmak için elinden geleni yapar. Sinemalarda oldukça fazla kişiyi ağlattı bu sahneler.

İnternete düşer düşmez sitemize 1080p HD sürüm olarak eklenecektir. Hiç merak etmesin değerli takipçilerimiz. Sizlerin tek yapması gereken şey 7.Koğuştaki Mucize için bu siteyi sürekli takip etmek olacak.  Koreliler’in yaptığı “Miracle in Cell No. 7” adlı filmin uyarlamasıdır. Ancak çok çok başarılı bir uyarlamadan bahsediyoruz. Sizce Türkler mi daha başarılı? Yoksa koreliler mi? Bunun da cevabını yorumlara bekliyoruz. Bu arada IMDb puanın 8.3 olduğunu da belirtelim. Bu harika filmin yönetmenliğini ise Mehmet Ada Öztekin üstlenmekte.

Oyuncu kadrosundan da anlaşılacağı üzere oldukça geniş bütçeli bir yapım. Bu güzel filmin Box Office verilerine bakarsak eğer 17 milyon dolar gibi büyük bir hasılat yaptığını görüyoruz. 2019 yılının en çok izlenilen filmi oluyor! Tam tamına 5.316.933 kişiyi sinemalarda buluşturan bu yapımı sizlerin de izlemesini kesinlikle tavsiye ediyoruz.  17 milyon doları türk lirasına çevirirsek toplamda 89 milyon 557 bin Türk Lirası kadar bir rakam elde ediyoruz. 7.Koğuştaki Mucize’den sonra bu yılın en çok izlenilen filmi de Recep İvedik 6 oluyor ayrıca! Bunu da belirtmekte fayda görüyorum. Bu şu demek oluyor. Artık Türk Halkı bel altı , iğrenç , kusmuk şakalarını izlemeyi sevmiyor. Bu filmin Recep İvedik 6’dan çok daha az  reklamı yapıldığını biliyor muydunuz? Ama ona rağmen bu yılın kazananı 7. Koğuştaki Mucize oldu! Siz değerli takipçilerimize de iyi seyirler dileriz!

7.Koğuştaki Mucize Torrent İndir 7. koğuştaki mucize filmi indir 7. koğuştaki mucize indir

FilmBoyutİndirme Linki
7.Koğuştaki Mucize [WEB-DL]1080p4,5 GBİNDİR