Av The Hunt İndir Türkçe Altyazılı 1080p , On iki yabancı bir açıklıkta uyanır. Nerede olduklarını veya oraya nasıl gittiklerini hiçbiri hatırlamamaktadır. Daha da önemlisi çok özel bir amaç için seçilmiş olduklarını bilmemektelerdir. Karanlık bir internet komplo teorisinin gölgesinde, bir grup küresel elit sosyete üyesi spor için insanları avlama etkinliği düzenlemektedir. “Av” adını verdikleri bu etkinlik için de ilk kez bir araya gelmişlerdir. Devasa bir ormanlık alanda kaçmaya çalışan 12 kişiyi tek tek avlamayı hedeflemektedirler. Fakat bu seçkin zenginlerin kötücül planı raydan çıkarılmak üzeredir. Avlananlardan biri olan Crystal, bu tehlikeli oyunu bütün avcılardan daha iyi bilmektedir. Tek tek avcıları ava dönüştüren genç kadın, birer birer avcıları elerken tüm bu planın ortasındaki gizemli kadına doğru adım adım ilerlemeye başlar…

The Hunt İndir

The Hunt Torrent İndir

The Hunt İndir

FilmBoyutİndirme Linki
AV - THE HUNT 1080p TR ALTYAZILI1,74 GB İNDİR

NOT : Ek işlem yapmanıza gerek yok , Filme Türkçe Altyazı gömülüdür. Direk indirip televizyondan izleyebilirsiniz , iyi seyirler.

İzleyici Yorumları

İzleyici1: Korku filminden ziyade eğlenceli bir komedi olarak ta sınıflandırabileceğimiz bir film çıkmış ortaya. Zaman zaman bana Hunger Games’i hatırlattı. Sahneler oldukça gerçekçi çekilmiş. En sondaki Athena ve Snowball döğüşü unutulmayacak cinsten olmuş. Tavsiye ederim. İyi seyirler… 7/10..

İzleyici 2: Son dönemde Amerika’da yaşanan silahlı saldırılardan sonra Donald Trump filmin toplumdaki kargaşayı artırabileceğini söyleyerek Universal Studios’u topa tutmuştu ve filmin vizyona girmesi az daha engelleniyordu. Filmi izleyince bu tantana bu film için miydi diye sormadan edemedim. Bence muadillerinin yanında (Saw, Hostel, The Purge vs.) masum bile kaldığını söyleyebilirim. Gayet çıtır çerez, izle unut bir film bence. Lost’un senaristinden böyle dümdüz basit bir senaryo beklemezdim. Diyaloglar da Tarantino özentisi geldi. İnsanı şaşırtmayan, germeyen, merak ettirmeyen bomboş bir film bence. Daha karanlık olsaydı ve birkaç zeka kırıntısı içerseydi daha iyi olurmuş.

İzleyici 3: Film oldukça eğlenceli. Oyuncu seçimleri başarılı olmuş. Ayrıca korku ile alakası yok, espri anlayışı şık bir aksiyon olarak nitelendirilebilir.