Better Call Saul İndir – 1,2,3,4,5.Sezon Torrent İndirTürkçe Altyazılı ve Türkçe Dublaj 1080p

 Breaking Bad yan yapımı. Breaking Bad’te Walter White ve Jesse’nin avukatı ve hemde suçluların bir numaralı adresi olan Saul Goodman odaklı olacak dizi bir “prequel” olacak. Yani Breaking Bad’teki zamanın daha öncelerine bir yolculuk yapacağız ve Saul Goodman henüz Walter ve Jesse ile tanışmamış olacak. Saul Goodman’ı bol bol mahkemelerde göreceğiz. Projenin arkasındaki isimler ise yine Vince Gilligan ve Peter Gould. Bu torrent diziyi sitemizden indirip izlemek için konumuza devam edelim.

Tüm yılların en sevilen dizilerinden Breaking Bad’in 2015 senesinde yayınlanmaya başlayan yan yapımı Better Call Saul, önümüzdeki ay 5. Sezonuyla ekranlara geri dönecek. Breaking Bad ile aynı etkiyi yaratamasa da ilk 4 sezonuyla kendi takipçi kitlesini yaratmayı başaran ve esasında her yeni sezonuyla Breaking Bad’in hikâyesine biraz daha yaklaşan dizinin yeni sezonu için heyecanlı bekleyişimiz sürerken, 5. Sezondan yeni haberler gelmeye devam ediyor. Dizinin 5.Sezonu 23 Şubat tarihinde yayınlanmaya başlayacak. Ancak Better Call Saul İndir bir netflix dizisi olmadığı için , bölüm bölüm yayınlanacak yani kısacası her hafta bir bölüm şeklinde izleyicilere sunulacak. Bakalım Dizinin yayınlanan son kısmı nasıl olucak.

Yayınlanan bu yeni tanıtım fragmanı, alışık olduğumuz dalaverelerini yeni sezonda da sürdürecek olan Saul Goodman’ın para kazanmak için yine eski taktiklere başvurup kamera arkasına geçeceğini gösteriyor.

better caul saul indir
better call saul torrent

NOT: Dizi , orijinal dilindedir! Türkçe altyazı dosyalarına ihtiyacınız olacak , rehberler kısmından altyazı nasıl eklenir bakabilirsiniz , kolay bir işlem zaten.

Türkçe Altyazı Dosyaları