Charlie’nin Melekleri Torrent

 , İngilizce Adı Charlie’s Angels ‘ tir. 29 Kasım 2019 tarihinde Türkiye’de vizyonlara giren bu film, IMDB adlı uluslararası film oylama sitesinden 4,2 gibi düşük bir puan almıştır. Filmin Yönetmeni Elizabeth Banks’tir kendisi oldukça popüler ve bilinen bir oyuncudur.  Charlie’nin Melekleri İndir adlı filmin senaryosunu 3 kişi yazmış.  Film Amerikan yapımıdır ve Aksiyon , Macera  , Komedi türlerinde.


Charlie’nin Melekleri Altyazılı İndir

 Kadrosunda ; Kristen Stewart , Naomi Scott , Ella Balinska ve Elizabeth Banks bulunmaktadır. Oyuncu cast’ı oldukça güçlü tutulmuş ve bu konuda bütçeden hiç kesmemişler gibi duruyor. Bu tabii ki bizim ilk izlenimlerimiz.


Charlienin Melekleri 720p indir

Them yani onlar çok çekiciler ve çok zekiler. Hepsi de Charlie’ye çalışıyorlar. 1970’li yılların efsanevi dizisi Charlie’s Angels dizisi günümüze TORRENT FİLM olarak uyarlanıyor! Milyarder bir iş adamı kendi şirketinden kaçırılır. Rakip bir firma tarafından kaçırılan iş adamı , kendisinin bulduğu SES Tekniğini de bu adamlara kaptırır. Bu yeni SES tekniği parmak izi denilen teknolojinin yerini alabilecek kadar önemlidir. Adı üstünde Charlie’nin Melekleri dünyayı kurtarmak zorundadır.

Charlie'nin Melekleri 720p indir Charlie'nin Melekleri Torrent


FİLM ADIBOYUTİNDİRME LİNKİ
Charlie'nin Melekleri 1080p HD 5.12,10 GBİNDİR
Charlie'nin Melekleri 720p HD 5.11,06 GBİNDİR

TR Altyazı Dosyası