Deadpool Türkçe Dublaj İndir

Wade Wilson, paralı asker olarak çalışan eski özel kuvvet operatörüdür. Uzun zamandır bir araya geldiği eskort Vanessa ile artık görüşmeleri bir ilişkiye dönüşür. Aşkını Vanessa’ya duyuru etmek isteyen Wade Wilson, büyük bir kötü haber alır. Artık karaciğer, akciğer, prostat ve beyin kanseridir. Vanessa’yı çok sevmesine karşın kendisi bu kötü şekilde görmesini istemediği için bir gece yarısı onu terk eder.

Wade Wilson hastalığı ile mücadele ederken, oldukça gizli bir örgütten birileri ona kanserden kurtulacağını söyler. Kanserden kurtulmasını özel kabiliyetler sağlayacaktır. Wade Wilson her ne kadar istemese de nihayetinde bunu kabul eder. Ajax ve Angel Dust adında iki birey ile tanışan Wade, bir laboratuara gider. Ajax bu süreçte Wilson’a mutasyon aktivasyonu elde eden bir serum verir. Bu serum ile günlük belli oranda işkence eder. Ancak işkenceye Wilson’un bedeni tepki vermediği vakit oksijen odasına götürerek onu boğmak için uğraşır. Wade Wilson bu süreçte iyileşirken şekilsiz bir biçime girmeye adım atmıştır. Wilson bunun üzerine laboratuvarı yok edecek bir yöntem bulur. Bu sayede işkencelerden ve bu çileden kurtulacaktır. Laboratuvarı yok ederken Ajax ile savşamaya adım atar. Ancak tedavi vaadi aklına gelir ev ona zarar vermekten vazgeçer. Aajax ise onu bir inşaat demiri ile zorlayarak ölümüne terk eder.

Deadpool Torrent indir

Tüm bunlara rağmen Wilson hayatta kalmayı başarır. Çok sevdiği aşkı Vanessa’ya geri dönmek ister. Sadece sokakta onu gören herkes ondan tiksinir ve korkunç bakışlar ile ona bakar. Bunun üzerine Wilson, Vanessa’nın onun bu yeni haline vereceği tepkiden korkar. Yakın arkadaşı olan Weasel’a danışır. Tedaviyi tamamlamak için Ajax’in peşine düşer. Kendisini yeni bir hale sokarak maskeli bir birey olarak artık yola devam eder. Öz benliğini değiştiren bu maskeli kişiliğine Deadpool adını verir. Ek olarak artık yaşlı ve kör olan Al ismindeki bir kadın ile yaşamaya adım atar. Bir ekip ipuçlarını toplayan Deadpool, Ajax’i otoyolda bir konvoyda takip etmeye adım atar. Konvoydaki birçok kişiyi öldürür. Ajax’i yakalar ve tedavi yöntemini söylemesini ister. Bu sırada Colossus ve Negasonic Teenage Warhead yanına gelerek vakaya müdahale olur. Deadpool’dan X-Men’e katılmasını isterler. Tam bu sırada Ajax, Deadpool’un elinden bir defa daha kaçmayı başarır. Arkasından Colossus,, Deadpool’u kelepçeleyerek kendi mekanlarına gdolayır. Gece süresince uyuyamayan Deadpool, kendine özgü iyileşme özelliğini kullanır. Kelepçeli elini kopararak oradan kaçar.

Deadpool 1 sansürsüz indir

Bu sırada Ajax ve Angel Dust, Weasel’in barına gider. Burada Vanessa’yı öğrenen ikili bardan uzaklaşır. Ajax ve Angel Dust, Vanessa’yı kaçırır. Deadpool’a scrapyard’da hizmet dışı bir alana gelmesini söylerler. Deadpool bunun üzerine Colossus ve Negasonic’i Vanessa’yı kurtarmak için kendisine yardım etmesi gerektiğine ikna eder. Ardından buluşma noktasına giderler. Burada onları Ajax ve Angel Dust’ın paralı askerleri karşılar. Paralı askerler ile harpan üçlü askerlerin hemen hemen tüm bunlarnı yok eder. Peşinden helikopterin üzerinde Ajax’ı da yakalarlar. Negasonic’in kaza eseri helikopterin denge ekipmanını yok etmesiyle birlikte Ajax ve Deadpool büyük bir ölüm kalım savaşı içerisine girer. Tüm bunlara rağmen Deadpool, Vanessa’yı kurtarmayı başarır. Ajax’a zarar verdikten sonra Deadpool, Ajax’ten tedavi yöntemini ister. Ancak Ajax’in verdiği yanıt çok ilginçtir. Ajax böyle bir tedavi yöntemi olmadığını alaycı bir ses tonuyla söyler. Bunun üzerine Deadpool, Ajax’i öldürür. Vanessa Deadpool’un Wade Wilson olduğunu anlayınca onu terk etmiş olduğu için ona kızar. Sadece sebebini öğrenince onu affeder. Böylelikle Wade ve Vanessa yeniden bir araya gelerek ilişkilerine devam eder.

deadpool 1 sansürsüz indir deadpool torrent indir deadpool türkçe dublaj indir

FilmBoyutİndirme Seçenekleri
Deadpool 1 [1080p]1,65 GBİNDİR
Deadpool 1 [720p]800 MBİNDİR

Türkçe Altyazı Dosyası     –    Türkçe Dublaj SES Dosyası