Death Note İndir – Türkçe Altyazılı 1080p Torrent , Türkçe ismiyle Ölüm Defteri , Yagami Light, üniversite giriş sınavlarına hazırlanan bir lise son sınıf öğrencisidir. Light (Raito), Japonya’nın belki de en yetenekli ve zeki öğrencisi olmasına rağmen, yaşadığı dünya ona tat vermemektedir. Her gün gittikçe artan suç oranı ve adalet sisteminin çökmüşlüğü, onun için bu dünyayı daha da anlamsız ve çürümüş kılmaktadır. Bu yüzden de, hiç bir şeyde anlam görmemektedir. Light, bu buhranlarını kendi içinde yaşarken, ders sırasında bir defterin gökten düştüğünü görür. Okul çıkışı elinde olmadan defterin düştüğü yere yönelir. Defterin üstünde “Death Note” yazmaktadır. Defteri yerden alıp incelediğinde hiç de inanacağı şeylerle karşılaşmaz.Death Note İndir adlı sunuma devam edelim.

“Bu deftere ismi yazılan insan ölecektir.”

Nedenini kendi bile bilmeden, defteri alıp evine döner. Evde haberleri izlerken, bir adamın bir anaokulundaki öğrencileri ve öğretmenleri rehin aldığını izler. Defterin gerçekliğini test etmek için rehin alan adamın adını deftere yazar. Ve 40 saniye sonra adam ölür.Defterin gerçekliği karşısında şaşkına dönen Light, kendi ideal dünyasını yaratmak için diğer suçlulara yönelecektir. Ama ya dünya onun varlığını öğrenip peşine dünyanın en iyi dedektifi L’i takarsa? Bu animeyi sitemizden Full HD 1080p Türkçe Altyazılı indirebilir ve seyredebilirsiniz. Death Note bazı kesimin ilk Animesi olmuştur. Benim bile 🙂 İlk sezonu çok çok iyiydi daha sonra bozdu sanki ama kişiden kişiye değişir.

death note indir

death note torrent

 

NOT: Türkçe Altyazı gömülüdür , ek işleme gerek yok. Bilgisayarda izleyeceklerin MPC-HC Medya player veya VLC Player kullanmaları tavsiye edilir diğer playerlar sorun çıkartabiliyor.