Far Cry New Dawn İndir , Küresel nükleer faciadan tam 17 yıl sonra, geri dönüşüm geçirmiş, canlı Hope County, Montana’ya hoş geldin.
Kasabanın son kaynaklarını da ele geçirmeye çalışan Highwaymen adındaki haydut grubu ve bunların zalim liderleri The Twins’e karşı mücadelede diğer kasaba sakinlerine katıl. Kıyamet sonrası dünyada hayatta kalmak için savaş.
dönüşüm geçirmiş , ön görülemez bir dünyada co-op savaş modunda oyunculara huzur verme!

İki yeni düşmana karşı savaş!
The Twins liderliğindeki Highwaymen haydutlarına karşı savaşmak için Guns and Fangs for Hire denilen eklektik kast ile ittifak kur

Hayatta Kalanları örgütle, Homebase üssünü yarat.
Homebase’ini geliştirmek için Specialistleri topla, onların yardımıyla silah ve donanım üretimi de dahil bütün yeni özellikleri aç

Hope County ve kaynakları için hayatta kal! Turf Wars savaşlarında Highwaymen’a karşı savaş, ABD’nin dört yanındaki mekanlara Expedition gezilerine çık.

Far Cry New Dawn İndir ile yeni nesil Ubisoft Far Cry deneyimi yaşayın. Issız bir adada ne kadar kötü şey başınıza gelebilir? Bu oyun bunun cevabını arıyor işte. Sizi resmen survival moduna alıyor ve hayatta kalmanız içni gereken bütün çabaları da göstertiyor. Far Cry’ın son gözdesi New Dawn bir çok yenilikle geliyor oyunculara. Bize göre bu oyun ortalama , Eğer sıkı bir far cry hayranıysanız bu oyunu oynamamanız için hiçbir sebep yok! Ücretsiz oyna ve indir. Torrent oyunlara göz atmak için , ayrıca oyunun orijinal websitesi.

far cry new dawn indir far cry new dawn torrent