Football Manager 2019 Torrent

, Muazzam bir teknik direktörlük kariyerine hazır mısınız?  FM 2019 Bir Simülasyon oyunudur. Kendi takımınızı kurabilir , istediğiniz oyuncuyu transfer edebilir , istediğiniz taktikle oyunu oynayabilirsiniz. Maç sonlarında basın toplantısı düzenleyebilir , eğer kulubunuzde işler yolunda gitmiyorsa Başkan tarafından sözleşmeniz fesh bile edebilir. İşte böyle bir oyun FM 19 .  Bir Futbol takımını rezillikten kurtarabilir Belki taktiklerinizle UEFA şampiyonu bile yapabilirsiniz.

FM 19 Torrentle İndir

Maç günü gelip çattı! 10 gün boyunca takımı hazırladın! Acaba takımın o maçı kazanabilecek mi? 3 Puanı evine götürebilecek misin? İşte bu tarz gerilimleriyle ünlü bir oyun. Üstelik bilgisayarınızı fazla yormayacağından çoğu bilgisayarda oynayabilirsiniz. Tekrar hatırlatalım! FIFA , PES gibi bir oyun değil!! Takımı yönetiyorsunuz.

FM 2019 İndir

Ayrıca Football Manager serisinin çoğu oyununda Türkçe dil desteği var. Zaten oyunda seslendirme namına hiçbir şey yok ancak. Size gelen mesajlar ikili diyaloglar tamamen TÜRKÇE! Bu şekilde oynamanızı kolaylaştıracak bir torrent oyun sizleri bekliyor! Ben editör olarak bu oyunu oynamanızı şiddetle tavsiye ediyorum! Özellikle spora küçük bir merakınız varsa bile kesinlikle bir şans vermeniz gerekiyo… Bizden bu kadar aşağıya indirme linklerini bırakıyoruz ve sizlere sadece iyi oyunlar dilemek düşüyor… Ayrıca oyun Sports Interactive tarafından geliştirildi ancak piyasaya sürülmesi , dev oyun şirketi SEGA’ya düştü.

fm 19 torrentle indir fm 2019 indir football manager 2019 torrent


OYUN ADIBOYUTİNDİRME LİNKİ
Football Manager 2019 - FCKDRM3,20 GBİNDİR