Football Manager 2020 Torrent

 ,  FM 20 Torrentle İndir ,  FM 2020 torrent indir , FM artık Türkçe . Yeni yılın en çok konuşulan strateji futbol oyunu karşınızda! Zirveye mi oynamak istiyorsunuz? O zaman oynayın gitsin. Unutma! Bu oyunda kuralları sen belirliyorsun. Takımını , oyuncularını , karakterini Football Manager Serisi hiç olmadığı kadar yeni ve muhteşem görünüyor.

FM 20 Torrentle İndir

Kulubünün yönetimiyle görüş maaşına zam yapsın! Oyuncuları transfer etsin bu takımı şampiyon yapmak senin ellerinde! Unutma! Oyundaki hazır taktiklerle hiçbir yere varamassın. Bu oyunda tutunabilmek için kafanı kullanman şart. Kendine özel ve oyuncuların için en iyi olan antrenman programını hazırla. Maç taktiğini düşün. Hangi oyuncu nerede oynayacak? Ne görevi yapacak? Bunların hepsini kendin belirle. Kim bilir? Belki de UEFA şampiyonlar ligi’ne katılırsın ve şampiyon olursun!

FM 2020 Torrent İndir

En sevdiğin oyuncu sakatlandı mı? Korkma! Ona özel hocalar tut ve iyileşmesini hızlandır! FM Serisi hiç olmadığı kadar gerçekçi ve grafikleri çok iyi… Sports Interactive tarafından geliştirilen stratejik futbol oyununu SEGA adlı dev oyun şirketi dağıtımcılığını üstlendi. Steam’da şuan 199 TL olan bu oyun yayınlandığı an siz oyunculara beleş , ücretsiz ve torrent şekilde indirip oynamanızı sağlayacaktır. Bu oyunu oynayabilmeniz için DirectX sürümünüz en az 11 olması gerekmekte ayrıca en az 2 GB RAM’e sahip olmanız lazım. 64 Bit İşletim sistemi ise zorunludur! Aslında çok sistem isteyen bir oyun değil. Ramazan ayındaysanız veya vakit geçmek bilmiyorsa bu oyunu oynayarak eğlenebilirsiniz.

FM 20 Torrentle indir fm 2020 torrent indir football manager 2020 torrent

NOT: Oyun daha çıkmamıştır. Çıkar çıkmaz eklenecektir. Tanıtım amaçlı koyuldu DEMO’su şu an Steam’da ücretsiz dileyen oynayıp deneyebilir. Crack çıktığı an bu konuya eklenecektir o yüzden takipte kalın bu siteyi.