Torrent Dizi İndir

Game of Thrones İndir Tüm Bölümler

Game of Thrones İndir


HBO’nun en iyi dizisi Game of Thrones Türkçe Dublaj ve Altyazılı seçenekleriyle karşınızda. Türkçe’ye ” Taht Oyunları ” olarak çevirilmiş bu yapımı sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Dizi toplam da 8 sezon sürmüştür. Amerika ve İngiltere yapımıdır. IMDB ‘nin yapmış olduğu ” En iyi Televizyon Şovu” listesinde 1.sıradaydı. Ancak hayranları son sezonu beğenmemiş olacak ki zamanla 8.sıraya kadar düştü. Kadrosunda ; Emilia Clarke , Kit Harrington , Sophie Turner gibi usta isimler barındırmasıda cabası. İzlemeyenler veya kaçıranlar için işte sizlere Game of Thrones’un Tüm Bölümleri! İyi seyirler.

 

Entrikalar , cesur sex sahneleri… Kendi çıkarları için başkalarının kocasıyla yatan kadınlar… Tek bir krallık ayakta kalacak! Savaşın kazananı final sezonunda belli olacak. Game of Thrones dünyanın en çok izlenilen dizisi olarak tarihe adını altın harflerle kazımıştır. Sizlere ” Winter is Coming ” diyerekten sunuma geçiyorum 🙂

Game of Thrones 1.Sezon indir game of thrones tüm bölümler game of thrones torrent


DİZİ ADIBOYUTİNDİRME LİNKİ
Game of Thrones 1-8 Tüm Sezonlar , Bütün Bölümler 1080p131,44 GBİNDİR

NOT: Boyut sizi korkutmasın. Torrent programınızla istediğiniz sezonu, istediğiniz bölümü indirebilirsiniz. Ek olarak Türkçe Dublaj ve Altyazı da gömülüdür dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz. İsterseniz Orijinal dilinde Türkçe Altyazılı dilerseniz Türkçe Dublaj izlersiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı