Görünmeyen Misafir İndir – Contratiempo Türkçe Dublaj ve Altyazılı 1080p Torrent , Adrian Doria varlıklı bir iş adamıdır, Asya pazarı ile yaptığı ticari anlaşmaları ve yüksek teknoloji şirketi nedeniyle Yılın Adamı olarak adlandırılmıştır. Kendisine güvenilir bir savunma yaratmak için kendi avukatı Felix tarafından tavsiye edilen tanık hazırlama ve adli bildirimlerde uzman deneyimli bir avukat olan Virginia Goodman ile tanışır. Bir dağ oteli odasında yanında fotoğrafçı. Bu filmin Türkçe Adı The Invisible Guest İndir miş.

sevgilisi Laural Vidan’ın cesedi dururken polis tarafından tutuklanmıştır. Adrian Virginia’ya suç ve sevgilisi Laura ile ilişkisi hakkında konuşur. Her ikisi de sürücüsü Daniel Garrido adında bir adamın öldüğü araba kazasısını açığa çıkarmaya çalışırlar. Laura’nın Daniel’in ölümü nedeniyle hapse girmekten kaçınmak için Laura’nın onu nasıl yönettiğinden söz eder. Aynı zamanda avukatı Felix olayların seyrini değiştirebilecek bir delil araştırmaktadır. Virginia ve Adrian vaka hakkında konuşmalarını sürdürürler ama Adrian’ın ifadesinden ikna olmayan Virginia onu hikayesinin karanlık noktalarını açığa çıkarması için zorlar. Bulmacada gerçek ve yalan kolayca yer değiştirebilmektedir. Diğer gerilim filmlerimize bakmak için

İyi bir film olmuş , yönetmenin tam tarzını yansıtmış. Sonucunu pek tasarlayamadığımız ille de sonucunda bizi şaşırtmak zorunda olan Oriol Paulo hem senaristliğini hem de yönetmenliğini yapmış. Ceset ve Julia’nın Gözlerinden sonra izlemediğim tek filmi olan Missing Boy u da dün izleme fırsatı buldum. Bu tarzı seviyorum. İspanyol sinemasını seviyorum. Pişman olmayacağınızı biliyorum. Her neyse Görünmeyen Misafir İndir konumuza devam edelim.

contratiempo indir

gorunmeyen misafir torrent

TR Altyazı Dosyaları