Hıçkırık İndir

Hıçkırık İndir , en korkutucu yönünü en büyük gücüne çeviren bir kadın hakkında bir hikaye. Naina Mathur (Rani Mukerji), Tourette Sendromundan muzdarip hevesli bir öğretmendir. Çeşitli röportajlardan ve sayısız reddeden sonra, kentteki en seçkin okullardan birinde tam zamanlı bir öğretmen olarak rüyasını gören

bir iş buluyor. Bununla birlikte, kısa sürede kendisinin atadığı sınıfın başı belada tutamayacak kadar meydan okuyucu ve pis öğrenci içerdiğini fark eder. Birkaç ilk sıkıntıya rağmen, Naina öğrencilerinin gerçek potansiyellerini fark etmesini ve onlara karşı olan tüm olasılıklara karşı koymasını sağlamak için elinden gelen her şeyi yapmalıdır.. IMDB puanı 7.5 Rotten Tomoates 55 puan almış. Bize kalırsa film çok izlenmelik duruyor.

Hichki Torrent indir

Naina Mathur (rani), sürekli tıkanıklık, kekemelik yaşadığı Tourette sendromunda bir hastalığı vardır. ilerde bir öğretmen olmak istemektedir ancak çevresindeki insanlar, rahatsızlığı nedeniyle başka meslek seçmeleri gerektiğini söylemektedir. Sonunda bir okulda öğretmen olarak iş bulur ancak kendini ispatlamak için birçok zorlukla karşı karşıya kalmaktadır. Bu hint filmini Full HD 1080p Türkçe Dublaj ve Altyazılı torrent olarak indirmek için doğru yerdesiniz! Hichki Full torrent indirin ve izleyin. Hintlilerden harika bir Dram filmi daha… Bu sefer başrolde oldukça çekici bir Hint kadını var. Üzüleceğiniz , güleceğiniz ve izlemek içi can atacağınız mükemmel bir torrent filmi olan Hıçkırığı size sunmaktan gurur duyuyoruz.

hichki indir

hickirik torrent indir