Jumanji: Yeni Seviye İndir

 , Kevin Hart , Dwayne Johanson , Jack Black üçlüsünden mükemmel bir devam filmi geliyor.  Bundan tam 2 sene önce çıkan Jumanji : Vahşi Orman filmi 2017 yılında sinemalara vizyona girmişti. O film büyük bir çoğunluk tarafından beğenildi. O dönem en çok konuşulan komedi filmi Jumanji: Vahşi Orman olmuştu. Bu sene de en çok konuşulan komedi filmi Jumanji: Yeni Seviye olacak gibi görünüyor.  Kahkaha tufanı olacak bu filmi sizlere 1080p – 720p HD kalitesinde sunuyoruz.

Jumanji: Yeni Seviye Torrent

 Kartlar yeniden dağıtılıyor. Tayfa yeniden bir araya geliyor. İçlerinden birisi oyuna hapis olmuştur. Bunu duyan ekip hemen harakete geçip arkadaşını oradan kurtaracaktır. Bu filmin bütçesi 125 Milyon Dolar olarak gözüküyor. Aksiyon – Komedi filmleri için bu bütçe çok yüksek. IMDB tarafında bakacak olursak 7.0 puan almış bu oldukça iyi! Yani filmi izleyenlerin büyük bir çoğunluğu Jumanji’nin devam filmini beğenmiş!

Jumanji : Yeni Seviye Türkçe Dublaj

Film ,  23 Aralık 2019 tarihinde türkiye’de sinemalara girmiştir. Türkçe Dublaj’ı daha çıkmamıştır ancak çıkar çıkmaz siz değerli ziyaretçilerimize Full HD 1080p Türkçe Dublaj ve Altyazılı olarak sunacağız kuşkunuz olmasın. Ünlü oyuncuların da bulunduğu bu filmi sizlere sunmaktan büyük bir gurur duyuyoruz! Ayrıca yayınlandığı dönemdeki Box Office verilerine de bakarsak , Jumanji Yeni Seviye 2019’un en çok seyredilen komedi filmi olmuş.

Jumanji: Yeni seviye indir jumanji yeni seviye torrent


FİLM ADIBOYUTİNDİRME LİNKLERİ
Jumanji Yeni Seviye 1080p HDRİP1,7 GBİNDİR

Türkçe Altyazı Dosyası