Küçük Kadınlar Torrent

 , Kadrosunda Emma Watson , Laura Dern , Saorise Ronan gibi usta isimler barındıran Dram Romantik türlerinde sinemalara vizyona giren bu film IMDB puanı 8.1 olarak görünüyor. Amerikan Yapımı olan Little Women 14 Şubat 2020 tarihinde Türkiye’de vizyonlara girecek. Yönetmenliğini Greta Gerwig üstlenmiştir. Ayrıca filmin bütçesi 40 Milyon Dolar’dır.  Filmin süresi ise 135 Dakika bu süre size fazla gibi gelebilir ancak filmi izleyince zaman sular seller gibi akıp gidecek.

Little Women İndir

Bu Film , Louisa May Alcott adlı yazarın aynı adlı romanından uyarlanarak çekilmiştir.  Amerika’da yıllar boyu geçen İç savaş dönemini anlatıyormuş bu film. Amerika’da iç savaş patlak vermiştir. Ve durumlar kötüdür işte bu kötü durumda yaşamlarını bir şekilde idare etmeye çalışan dört kız kardeş var. Hikaye bunun etrafında dönüyor. Adları sırasıyla Med , Jo , Beth ve Amy’dir.

Küçük Kadınlar İndir

Ailenin babasıda iç savaşa katılınca , kızlar anneleriyle yalnız kalmışlardır. Her türlü zorlukla mücadele etmeyi öğrenen dört kız kardeş hayatta en önemli şeyin mutluluk ve sevgi olduğunu anlayacaklardır.

Küçük Kadınlar indir Küçük Kadınlar Torrent Little Women indir


FİLM ADIBOYUTİNDİRME LİNKİ
Little Women - Küçük Kadınlar (2020) DVDSCR1,7 GBİNDİR

TR Altyazı Dosyası