Léon Sevginin Gücü İndir

Kusursuz bir katil. Masum bir kız. Birbirlerinden başka kaybedecek hiçbir şeyleri kalmamış. Erkek sessizce hareket ediyor. Duygusuzca öldürüyor. İz bırakmadan yok oluyor. Zayıf noktasını ise sadece… 12 yaşındaki bir kız biliyor.

Leon Sevginin Gücü Torrent

12 yaşında New York’ta yaşayan bir kız olan Mathilda üvey ailesinin yanında sevimsiz bir yaşamı paylaşmaktadır. Babası, iki taraflı oynayan bozulmuş polis Norman Stansfield için uyuşturucuları saklamaktadır. Mathilda’yı kaçıp gitmekten tek alıkoyan küçük erkek kardeşidir. Bir gün, Stansfield ve adamları sudan bir sebepten, tüm ailesini katlettikleri zaman, o sırada alışverişte olan Mathilda şans eseri hayatta kalır ve en çok ihtiyacı olduğu sırada Léon’un dairesine saklanarak kendini kurtarır.

Sevginin Gücü Türkçe Dublaj

12 yaşındaki kız, kısa süre içinde Léon’un sıradışı mesleğini keşfedecek ve küçük kardeşinin intikamını almak için bu profesyonel katilden yardım isteyecektir. Babalık yapmak işlerinde ve arkadaşlıkta olabildiğine deneyimsiz olan Léon Mathilda’yı beladan uzak tutmak için ümitsizce çabalar. Sonunda bir katil, bozulmuş bir polis ve masum küçük kızın ekseninde dönen hikaye doruğa çıkarak yönetmen Luc Besson’un en iyi filmlerinden birinin öyküsünü oluşturur. 1994 yapımı bu filmi izlemeniz gerektiğini düşünüyoruz. Yılına rağmen mükemmel görsel efektleri konusu ve oyunculuklarıyla günümüzde bile izlenmeyi kesinlikle hak ediyor. Mathilda ( Natalie Portman ) Kendini artık aşmış durumda. İlk oyunculuğunu LEON filminde yapmıştı bu oyuncu. Türkiye’de hala çok izlenen olan bu filmi sizlere torrent olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Hem Torrent , Hem Türkçe Dublaj ve ücretsiz !

leon sevginin gücü indir leon sevginin gücü torrent sevginin gücü türkçe dublaj