Meksika’daki uyuşturucu savaşının başlangıcına odaklanan, Netflix’in sevilen dizisi Narcos: Mexico’nun 2. sezonundan ilk görseller yayınlandı. Narcos: Mexico 2. sezon, 13 Şubat’ta izleyici ile buluşacak.

2015 yılında Netflix ekranlarında yayınlanan ve üç sezon süren Narcos, Kolombiya’daki uyuşturucu kartellerini ele aldığı ilk iki sezonunda Pablo Escobar’ı, üçüncü sezonunda ise Escobar’ın ölümünün ardından yaşananları ve Cali kartelini konu almıştı. Yine Netflix tarafından hazırlanan devam dizisi Narcos: Mexico ise rotasını Meksika’ya çevirmiş ve Meksika’daki modern uyuşturucu savaşının başlangıcına odaklanarak birbirinden bağımsız olarak büyüyen kartellerin hikâyesini ele almıştı.

Dizi, Diego Luna‘nın canlandırdığı 1980’lerde Guadalajara kartelinin yükselişine tanık olan ve başına geçeceği bir imparatorluk inşa etmek üzere insan tacirlerini bir araya getiren Félix Gallardo ve Michael Peña‘nın hayat verdiği yeni bir görev için eşi ve oğlu ile birlikte Kaliforniya’dan Guadalajara’ya taşınan DEA ajanı Kiki Camarena karakterlerini odak noktasına almıştı. Narcos: Mexico, bir yandan Kiki’nin Félix hakkında istihbarat toplamak neler yaptığını gösterirken, diğer bir yandan uyuşturucu ticaretine karşı yıllarca sürecek bir savaşın ilk izlerini de izleyiciyle paylaşmıştı.

Narcos: Mexico 1.Sezon indir Narcos Mexico 2.Sezon İndir Narcos Mexico 1.Sezon

DİZİ ADIBOYUTLİNKLER
Narcos Mexico Sezon 1 1080p7 GBİNDİR
Narcos Mexico Sezon 2 1080p12 GBİNDİR

Türkçe Altyazı Dosyası