Piyanist Torrent

Piyanist, İkinci Dünya Savaşı esnasında yaşanan gerçek bir dramı mevzu alır. Polonya’lı ünlü piyanist Wladyslaw Szpilman’ın anılarını anlattığı aynı adlı kitabından beyazperdeye uyarlanan film, Nazi işgali altındaki Polonya’da yaşamanın imkansızlaştırıldığı bir dönemde, bir halde esir kampına gitmekten kurtulan ünlü piyanistin Varşova’nın kenar mahallelerindeki hayatta kalma mücadelesine odaklanır. Varoşlarda tam anlamıyla sefil bir yaşam süren müzisyen, öteki halkla beraber, kıtlığa ve aşağılanmalara maruz kalsa da kahramanca savaşım edecektir. Günü gelip oradan kaçma şansı bulduğundaysa başkentin harabelerine sığınacak, beklemediği bir anda gelen bir yardımla umudunu yeniden kazanacaktır.
Film, En İyi erkek Oyuncu dalında Oscar alan Adrien Brody’nin de filmografisinin en güçlü işlerinden biri. Aynı zamanda bu filmin orijinal sayfasına gitmek için buraya tıkla.

DİKKAT: BU FİLM AŞIRI MÜSTEHÇENLİK İÇERMEKTEDİR… hadi sen de piyanist torrent indir! Diğer film içeriklerimize bakmak için – torrent film indir

Piyanist Torrent

Wladyslaw Szpilman, savaş ortaya çıktığında çok gençti 27 yaşındaydı ve Polonya’nın geleceği en parlak konser piyanistlerinden biriydi. Luftwaffe’de radyo istasyonu bombalandığında Chopin’in C minor Nocturne’nü çalıyordu.Tüm Yahudiler şeklinde o ve ailesi de evlerinden çıkartılarak Varşova gettolarına sürülmüştü. Bu çok yetenekli genç adam yeni yaşamında karaborsacıların ve işbirlikçilerin eğlenilmiş olduğu barlarda çalmaya başlamıştır.İşte bu işbirlikçilerden biri onu ve ailesini ölüme götüren tutsak kampı trenlerinden birinden kurtarmıştır. Savaş fısıltıları, direnişçiler ve sürpriz bir Alman subayı sayesinde Szpilman harpta hayatta kalmayı başarır.

Piyanist Filmi İndir

Yönetmen Roman Polanski’nin mükemmel eseri The Pianist… 2002 yılında çıktığında ortalığı kasıp vurmuştu bu film. aldığı onca olumlu eleştriye rağmen Müstehçenliği ve Erotik – Yetişkin sahneleriyle çok gündem olmuştu… Eleştirmenler bu filmin softcore porno olduğunu düşünüyordu. Ama izleyenler için bu film sanatı temsil ediyordu. The Pianist – Piyanist adlı film IMDB’den 8.5 almış. Rotten Tomaotes adlı eleştirmen sitesinde 100 eleştirmenin yaptığı inceleme sonucu 96 puanına layık görülmüş. Metacritic adlı sitede ise 85 puan almıştır. Türkler olarak piyanist filmine bayılırız. Kesinlikle izleyip indirmeniz gereken filmlerden bir tanesi olduğunu düşünüyoruz. E hadi izleyin ne olacak? biz bile bazen 300 kelimeyi zar zor çıkarıyoruz. The Piyanist Polanski adlı sapık psikopatın yönettiği yazdığı bir senaryonun filme dökülmüş halidir. Polonyalı olan bu yönetmen geçtiğimiz yıllarda pedofili gibi ciddi suçlamalara maruz kaldı.

Piyanist Torrent the pianist indir