KomediTorrent Film İndir

Recep İvedik 6 İndir – Yerli Film 1080p

Recep İvedik 6 torrent indir

 , Halkımızın gönlüne taht kuran Recep’in maceralarından sonuncusunu görmeye hazır mısınız? serinin 6. ve son filmi işte karşınızda! Senaryosunu Togan Gökbakar , Şahan Gökbakar’ın yazdığı yönetmenliğini ise Togan Gökbakar yaptığı film IMDB adlı film – dizi oylama sitesinden 2.4 gibi çok düşük bir puan almış. 8 Kasım 2019 tarihinde vizyonlara giren Recep İvedik 6 Torrent filmi , 3.986.620 seyirciyi sinemalara toplayak 67 milyon Türk Lirası hasılat etmiştir. Bu rakam serinin diğer filmlerine nazaran biraz düşük kaldığını söyleyebiliriz. Yani seyirciler bu filmi diğer Recep İvedik filmlerine kıyasla daha az beğenmiş!

Recep İvedik 6 Torrent

Sizlere , kahkaha tufanı yaşatacak olan bu filmi 1080p – 720p olarak indirtip izletmeyi düşünüyoruz. Ailenizle bu filmi bu siteden indirip USB flash bellek ile televizyonlarınıza aktarırsanız ailecek güzel bir pazar akşamı film keyfi yapabilirsiniz.

Recep İvedik 6 Filmini İndir

Recep’in Konya’ya gitmesi gerekmektedir. Kendisine bir dernek Konya’ya gelmesi için davette bulunur. Bu fırsatı kaçırmak istemeyen Recep hemen uçak bileti alıp Konya’ya uçmak istemektedir. Daveti mutlulukla kabul eden Recep İvedik arkadaşı Nurullah’ı da yanına alıp Türkiye’nin Konya şehrine gitmeyi planlamaktadır. Ancak işler sarpa saracaktır.  Bu ikiliyi seyehat boyunca aksilikler peşini bırakmaz! Turizm şirketinin bir hatası sonucu kendilerini Konya yerine Kenya ‘da bulan Recep ve Nurullah Kenya’nın yerlileriyle tanışarak onları medeniyetle tanıştırmaya çalışacaklardır. Her zamanki gibi bir senaryo var karşımızda izleyenler aşağıya yorum bırakabilir.

Recep İvedik 6 Filmini İndir Recep İvedik 6 İndir Recep İvedik 6 Torrent

NOT: Film şu anda , kaynaklarımıza düşmemiştir. Düşer düşmez eklenip sizlere Full HD 1080p veya 720p HD kaliteleriyle sunulacaktır. İlginize teşekkür eder , takipte  kalmanızı bekleriz

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı