Resident Evil 3 Remake Torrent İndir – Full , Bu zamanda mevcut teknoloji ile gerçekleştirilebilecek bir ayrıntı ve sadakat seviyesi ile ölümsüz grubun altındaki kaosa düştüğünde bu şehri yeniden canlandırıyor.

Raccoon City’ye bir gezi yapmak elbette parkta bir yürüyüş olmayacak. Şehir, salgın ölümsüz sokaklarda dolaşırken, kentsel orman devrilmiş arabaların ve ufalanan binaların bir arapsaçı haline geldi. Pitoresk, değil mi? Bu arka plana karşı Jill Valentine kaçmaya hazırlanıyor, ancak zaman çizelgesinde orijinaline aşina olmayanlarınız için biraz bükülme var. Resident Evil 3’ü bu yılın başlarında oynadıysanız, Leon ve Claire’in 29 Eylül’de şehre geldiğini biliyor olabilirsiniz. Ancak Jill’in hikayesi birkaç gün önce başlıyor. S.T.A.R.S.’nin başarılı bir üyesi olarak ve Arklay Dağları’ndaki (orijinal Resident Evil’in sitesi) olaydan kurtulan Jill, bekleyen dehşetlerle ilgili biraz deneyime sahip.

Nemmy’ye karşı savaşmak, yeniden tasarlanan Jill Valentine ve Carlos Oliveira olacak, ikincisi fantastik yeni bir saç modeline sahip olacak. Resident Evil 3 Remake’te Leon ve Claire’in çift kahraman olarak nasıl çalıştığına benzer şekilde, yeniden yapımda her iki karakter olarak oynayacaksınız.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum 
64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: WINDOWS® 7, 8.1, 10 (64-BIT Gerekli)
İşlemci: Intel® Core ™ i5-4460 veya AMD FX ™ -6300 veya daha iyisi
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 2 GB Video RAM’li NVIDIA® GeForce® GTX 760 veya AMD Radeon ™ R7 260x
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 45 GB kullanılabilir alan

Önerilen
64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: WINDOWS® 10 (64-BIT Gerekli)
İşlemci: Intel® Core ™ i7-3770 veya AMD FX ™ -9590 veya daha iyisi
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 veya 3GB VRAM’li AMD Radeon ™ RX 480
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 45 GB kullanılabilir alan


OYUN HAKKINDA NOT:

 Bu bölümdeki yazılan donanımları kendi bilgisayarınızda varolan donanımlar ile karşılaştırarak , aşağı yukarı bu oyunda bilgisayarınızın ne performans vereceği kaç fps alacağı gibi sorulara kendiniz cevap verebilirsiniz arkadaşlar. Resident Evil 3 Remake oyunu 4-5 sene önceki iyi diyebileceğimiz PC lerde low-medium arasında 30-40 FPS kadar bir performans verebileceğini düşünüyorum. Ama siz yine de kendiniz karşılaştırın. Boşuna 50 GB’lık bir oyunu indirmenizi istemeyiz.. İyi oyunlar dileriz.

OYUN NON-STEAM’DIR YANİ CRACKSİZDİR. ŞU AN İNDİRSENİZ BİLE OYNAYAMASSINIZ! DİLERSENİZ İNDİRİN CRACK GELİNCE ANINDA OYNAYIN!


resident evil 3 remake indir resident evil 3 remake torrent resident evil 3 torrent