Sevdiğim Tüm Erkeklere 2 Not : Seni Hala Seviyorum Türkçe Dublaj ve Altyazılı Torrent

, Bu kadar uzun bir film ismi olur mu arkadaş? Neyse biliyorsunuz konuyu zaten. Başroldeki çinli hatun hoşlandığı bütün çocuklara asla göremeyecekleri mektuplar hazırlıyor ama göndermiyor. Kardeşi bunun yerine gönderiyor ve Bütün erkekler bu kızımızın başına üşüşüyordu ilk filmde. 2020 yılı yapımı bu netflix filmini sizlere 1080p 720p HD kalitelerde sunuyoruz.  Klasik netflix ergen filmlerinden biri daha… İzlenir mi? Bence izlenir çerezlik bir yapım oldugunu söyleyebiliriz. Başroldeki Noah Centineo ise netflix’in yüzü olmuş durumda zaten bu heriften her sene banko 3-4 film çıkıyor.

Sevdiğim Tüm Erkeklere 2 İndir

Lara Jean ve Peter mutlu mesut bir ilişkileri vardır. Ancak geçen filmde gönderilen mektup bir kişiye daha yeni ulaşmıştır. İşte bu aşamada ikilinin ilişkileri sarsılacak birbirlerine olan güvenleri allak bullak olacaktır.

Sevdiğim Tüm Erkeklere 2 Torrent

Lara Jean’in eski hoşlandığı biri , tam Peter ve Lara Jean mutlu olacakken gelmiştir. Bu durumda ikilinin ilişkileri sınanacak , Lara Jean Peter’ın doğru kişi olup olmadığını anlamaya çalışacaktır. Aslında oldukça klişe Romantik – Komedi filmi. Ancak hepimiz biliyoruz ki bu filmler isterse 300 kere yapılsın gene de bizler izleyip seveceğiz… Ayrıca başrolümüzdeki tatlı asyalı hatun da cabası.. İyi seyirler dileriz.

sevdiğim tüm erkeklere 2 indir

Sevdiğim Tüm Erkeklere 2 Torrent


FİLM ADIBOYUTİNDİRME LİNKİ
Sevdiğim Tüm Erkeklere 2 - 1080p2,7 GBİNDİR
Sevdiğim Tüm Erkeklere 2 - 720p800 MBİNDİR

NOT: Filme altyazı eklemeyi bilmiyorsanız üstteki menüden Rehberler > Altyazı nasıl eklenir? tıklayıp öğrenebilirsiniz basit bi işlem.