The 100 torrent

The 100 torrent indir , 97 yıl önce nükleer kıyamet, Dünya’nın bir kısmını yok etmiş, medeniyeti çökertmiştir. Tek kurtulanlar, felaket sırasında 12 uluslararası uzay istasyonunda bulunan 400 kişidir. Üç kuşak uzayda doğmuş ve sayıları 4.000’i bulmuştur. 12 istasyon artık birbirine bağlıdır ve tek amaçları hayatta kalmaktır. Burada idam cezası ve nüfus kontrolü gibi acımasız uygulamalarla kurulan bir düzen vardır.

The 100 Dizisi indir

Grup liderleri geleceklerini korumak için bir araya gelirler ve 100 genç mahkumu yaşanabilir olup olmadığını test etmek için gizlice Dünya’ya sürgün ederler. İnsanlar son yüzyıl içinde ilk kez Dünya’ya geri dönüyorlardır. 100 sürgün arasında, zeki bir kız olan baş sağlık memuru Clarke, Başkan’ın oğlu Wells, gözü pek Finn, kardeşler Bellamy ve Octavia vardır. Bu gençler arasında gelir gelmez liderlik çabaları, gruplaşma ve sürtüşmeler başlar. Fakat bilmedikleri bu dünyada hayatta kalmak istiyorsalar iş birliği yapmaları gerekecektir… Dizi Kass Morgan’ın The Hundred isimli kitap serisine dayanmaktadır.

the 100 indir the 100 torrent

NOT: 1’den 5’e kadar olan tüm sezonlar TÜRKÇE DUBLAJ. 6.Sezon orijinal dilinde. Sadece ilk sezonu indirmek istiyorsanız , Torrent programınızdan seçim yaparak istediğiniz sezonu indirebilirsiniz. Gayet basit bir işlem.

Keyifli seyirler dilerim. Dizi gençlik dizisidir , bilim kurguyla harmanlanmış hiçte fena değil bir şans verebilirsiniz. Özellikle bu dizi – film – oyun kıtlığında , sizi içine çekebilir. İzlemesi keyifli bir dizi olmuş.

Türkçe Altyazı Dosyası (6.Sezon için lazım olabilir)