The Good Doctor İndir , Tüm Bölümler Türkçe Altyazılı 1080p Torrent indir , Ülkemizde yayınlanan Mucize Doktor indir dizisinin amerikan versiyonu ! Köklü bir hastanenin pediatrik cerrahi bölümüne otizm ve sarvant sendromlu genç bir doktor işe alınır. Sorun şu ki insanlarla ilişki kuramayan biri hastaları tedavi edebilir mi?

aynı ödüle layık görülen 2013 ödüllü Güney Kore dizisine dayanan Amerikan medikal tiyatro dizisidir. Oyuncu olan Daniel Dae Kim ilk önce seriyi fark etti ve yapım şirketinin haklarını satın aldı. Diziyi uyarlamaya başladı ve 2015’te sonunda ev ağı CBS’ye ulaştı. CBS bir pilot oluşturmaya karar verdi. Kim seri hakkında çok güçlü hissettiğinden, CBS’den hakları geri aldı. Sonunda Sony Pictures Television ve Kim bir anlaşma yaptı ve diziyi geliştirmek için Fox’un tiyatronun yaratıcısı olan David Shore’ı House’a taşıdı.

Şov, Sony Pictures Television ve ABC Studios tarafından yapım şirketleri Shore Z Productions, 3AD ve Entermedia ile birlikte üretildi. David Shore gösterici olarak hizmet veriyor ve Daniel Dae Kim şov için yönetici yapımcı.

Seri, Freddie Highmore’u San Jose St. Bonaventure Hastanesi’nde genç bir sadık otistik cerrahi sakini olan Shaun Murphy olarak niteledi. Gösteride Antonia Thomas, Nicholas Gonzalez, Beau Garrett, Hill Harper, Richard Schiff ve Tamlyn Tomita da rol aldı. Seri, daha önceki bir dizinin 2015 yılında CBS Televizyon Stüdyolarında ilerlememesi sonrasında ABC’de bir pilot taahhüt aldı; The Good Doctor, Mayıs 2017’de seri olarak sipariş edildi. 3 Ekim 2017’de ABC, 18 bölümün tam bir sezonu için seriyi aldı. Seri öncelikle Vancouver, British Columbia’da çekildi.

Seri 25 Eylül 2017’de piyasaya çıktı. The Good Doctor, eleştirmenlerin olumlu eleştirilerine, Highmore’un performansına ve güçlü televizyon derecelendirmelerine verilen övgülerle karıştı. Mart 2018’de ABC, 24 Eylül 2018’de prömiyere çıkacak olan ikinci sezon için seriyi yeniledi.

the good doctor indir the good doctor torrent


DİZİ ADIBOYUTİNDİRME LİNKi
The Good Doctor 1.Sezon Tüm Bölümler4 GBİNDİR
The Good Doctor 2.Sezon Tüm Bölümler4 GBİNDİR

Türkçe Altyazı Dosyaları