The  Protector – Hakan Muhafız 1.Sezon İndir

1453 yılında Fatih Sultan Mehmet İstanbul’u fetih etmiştir. Bizans’tan kalan bir miras olan Ölümsüzler İstanbul’u ve koskoca metropolü tehdit etmektedir. Bunları öğrenen Fatih Sultan Mehmet tılsımlı bir gömlek , hançer , yüzükle Ölümsüzlerin hepsinin öldürülmesini istemiştir. Konu genel itibarıyla bu. Öncelikle ben diziyi beğendiğimi söyleyebilirim alışılmışın dışında çünkü. Türkiye’nin ilk bilim – kurgu dizisi olan Hakan Muhafız 1.Sezonu’yla umut vaad etsede , 2.sezon da batırıyor maalesef.

Hakan Muhafız – The Protector 2.Sezon İndir

Daha önceki paragrafta Fatih Sultan Mehmet’in ölümsüzleri durdurmanın bir yolu olarak tılsımlı bir takım şeyler yaptırdığını söylemiştim. Şimdi sırasıyla bunların ne işe yaradığını söyleyeceğim. İlk olarak dizide karşımıza Gömlek çıkıyor. Gömlek , Muhafız’ı tamamen ölümsüz yapıyor. Gömlek varken Muhafız dışardan gelebilecek her türlü kötü şeylere tamamen dayanıklıdır. Hançer ise Ölümsüzü öldürmenin tek yolu. Eğer hançer yoksa ölümsüz de ölemez.

Hakan Muhafız 3.Sezon İndir Torrent

Tılsımlı yüzük var bir de.  Ölümsüzler insan suretinde olduğu için dışarıdan bakılarak bir kişinin Ölümsüz olduğu anlaşılmıyor. Bu yüzük eğer muhafızın parmağındaysa ve Ölümsüz Muhafız’ın yakınındaysa , Birden bire ışık saçıyor. Bu karşıdaki kişinin Ölümsüz olduğunu ve derhal yok edilmesine işaret ediliyor.

hakan muhafız indir the protector indir the protector

DİZİ ADIBOYUTİNDİRME LİNKİ
Hakan Muhafız S01 - 1080p11,92 GBİNDİR
Hakan Muhafız S01 - 720p7,31 GBİNDİR
Hakan Muhafız S02 - 1080p10,36 GBTorrent/Download
Hakan Muhafız S02 - 720p6,20 GBTORRENT İNDİR