The Sims 4 Torrent indir , Evrenin en çok satan video oyunu olan Sims serisi henüz once hiç olmadığı kadar yaşam ile oynama fırsatını veren The Sims 4 ile Arka dönüyor. The Sims 4 yaşamla oynamanın Yepyeni yollarını, birbirinden kuvvetli Yepyeni yaratım araçları, gelişmiş his ve zekalarıyla yepyeni Sim’ler ve oyuncuların hikayelerini önceden görülmemiş şekillerde anlatmak için Sim’lerin zihinlerini, bedenlerini ve kalplerini Denetim edebilecekleri bir oyun tecrübeyi sunacak. Ayrı olarak henüz once hiç olmadığı kadar eğlenceli ve yaratıcı Create a Sim ile istediğiniz tarzda ve özellikte Simler yaratacak ve onlara Hususi yaşayabilecekleri evleri henüz basit oluşturabileceksiniz.

Yepyeni Simler: henüz zeki ve henüz duygusal Simler yaratıp onları control edebileceksiniz
Zeka: Simleriniz artık henüz natürel Devinim edip belit alacaklar. özdeş anda Aniden Çok işi yapabilecek ve hissetikleri duygulara gore yürüyüş tarzlarıda farkındalık gösterecek. Simlerinizin kişiliklerini oluşturabilecek, yaşam amaçlarını belirleyerek yaşamları süresince muvaffak olmak istedikleri hedefleri onlarla birlikte yaşayacaksınız.
Duygusal Derinlik : İlk kez Simlerinizin duyguları olacak ve bunu yaşamlarına yansıtacaklar. Simleriniz oldukça Çok duygusal aşamada ve derinlikte değişim geçirecekler, başka Simlerin hareketlerinden, umumi olaylardan ve hatıralardan, hem de seçtiğiniz obje ve kıyafetlerden bile etkilenecekler. Duygusal derinlik sana henüz Çok ve henüz Varlıklı hikayeler yaratma imkanı sunacak.


Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1), Windows 8 veya Windows 8.1 İşlemci: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ (Dahili ekran kartıları için 2.0 GHz Intel Core 2 Duo, 2.0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62 )

Bellek: 2 GB RAM

Ekran Kartı: 128 MB bellekli Pixel Shader 3.0. destekli ekran kartı: NVIDIA GeForce 6600 veya üstü, ATI Radeon X1300 veya üstü, Intel GMA X4500 veya üstü

DiretX: 9.0c

HDD: 9 GB Disk alanı


Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: 64 Bit Windows 7,8, veya 8.1

İşlemci: Intel core i5 veya daha iyisi, AMD Athlon X4

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 650 veya daha üstü

DiretX: 9.0c

HDD: 9 GB Disk alanı


the sims 4 torrent the sims 4 torrent indir the sims 4 indir