Yabancıların Nezaketi Filmi İndir

2001 tarihinde Yeni Başlayanlar İçin İtalyanca filmiyle Berlin Film Festivali’nde Gümüş Ayı kazanan Danimarkalı yönetmen Lone Scherfig, bu defa prömiyerini Berlin’in açılış filmi olarak icra eden son yaratıında, göz kamaştırıcı bir oyuncu kadrosunu bir araya getiriyor. New York’ta geçen film, umut, affetmek ve sevgi hakkında, sevgi ve rahatlık arayışındaki bir grup çaresiz insanı izleyen çağdaş bir masal konu alıyor. Tesadüfler, birbirini tanımayan insanoğluın yaptığı iyilikler ve affetmenin insanı değiştiren kudreti sayesinde eski bir mahkûm, bir lokanta sahibi, evsiz bir aile, bir acil hemşiresi ve öfke krizleri geçiren bir insanın hayatları birbiriyle kesişiyor. Lone Scherfig, her zaman olduğu şeklinde gene metropol meselelerini duygusal bir çerçevede zarif bir mizahla ele alıyor.The Kindness of Strangers Torrent filmi sizi drama boğacak gibi görünüyor.

The Kindness of Strangers Torrent

Zengin bir Rus restoranında geçen filmimizde, birbirinden farklı karakterlere haiz olan ve türlü zorluklarla mücadele eden dört ferdin hayatına odaklanılıyor. Hayatlarındaki zorluklarla başa çıkmaya çalışan insanoğlu, birbirlerine verdikleri destek ve sevgi ile hayatlarında büyük bir değişiklik elde edecektir. Yönetmenliğini ve senaristliğini Lone Scherfig’in üstlendiği filmin kadrosunda Zoe Kazan, Andrea Riseborough, Jay Baruchel, Bill Nighy gibi oyuncular yer ediniyor.

The Kindness of Strangers İndir

Komedi filmlerinden alışık olduğumuz Jay Baruchel adlı oyuncu bu filmde bizi şaşırtan bir performans gösteriyor. Ünlü oyuncu bu kadar dram bir filmde nasıl oynamış açıkcası merak konusu! The Kindness of Strangers adlı film bizim için çok realist ve gerçekçi. Ayrıca film, eleştirmenler tarafından açıkça beğenildi! IMDB puanı 5.8 olan bu film global film oylama sitesinde “Sınıfı geçer” puanı almış. Yönetmen ve Senarist aynı kişi olmakla beraber Metacritic adlı Oyun – Dizi – Film Eleştirilerinin hepsini alarak bir puana endeksleyen site bu filme 100 üzerinden 34 puan vermiş. Biz ise bu filmin izlenebilir olduğunu düşünüyoruz. Çünkü çoğu oyuncu farklı bir alanda iş çıkartmak istemiş gibi görünüyor. Jay , Zoe ve Bill filmin başrolü ve hepsi de genel de aksiyon-komedi-fantastik gibi yapımlarda oynamış isimler. Yabancıların Nezaketi adlı bu film kesinlikle indirilebilir bir içerik gibi görünüyor.

yabancıların nezaketi indir the kindness of strangers indir